כיסוי נפוח איכותי מעוצב לאייפון - The North Face

איך לבחור מגן לטלפון?

הטלפון כבר אינו מוצר מותרות, הוא מהווה חלק בלתי נפרד מהאמצעים שמשרתים את החיים שלנו, בדיוק כמו פנס או שעון מעורר (שגם אותם הטלפון כבר מחליף). למרבה הצער, האוטופיה שמציע המכשיר הנייד שלנו מגיעה לעיתים קרובות לסוף טראגי. גם המכשירים המתקדמים ביותר בשוק רגישים מאוד למכות, נפילות ובעיקר לחשיפה למים ואבק. לכן, מגן איכותי לטלפון הוא ללא ספק ההשקעה החשובה ביותר שנעשה עבור המכשיר שלנו. איך מקבלים את ההחלטה הנכונה? אלו כמה דברים שכדאי לדעת.

להתאים את המגן לצרכים ולחוויית השימוש שלך

לכל מגן ישנם יתרונות ואתגרים שכדאי לקחת בחשבון. כך למשל, אנו עשויים לגלות לעיתים קרובות שהמגן לא מותאם בצורה מושלמת לדגם שלנו. גם אם הפתחים לעדשת המצלמה והמיקרופון ממוקמים נכון, נגלה שהפלאש של המצלמה חסום חלקית, או שהכיסוי העבה לא מאפשר לנו לעשות תשלומים בטאץ’ או להטעין את הטלפון על מתקן אלחוטי. אם מדובר בשימושים משמעותיים עבורך, חשוב לוודא לפני הרכישה שהכיסוי יאפשר לך לבצע אותם בלי הפרעות.
נוחות השימוש במכשיר בשוטף
גם הכיסוי האמין ביותר יכול להתגלות כמתסכל אם הוא לא נותן לנו מענה לכל שימושי היום-יום. חשוב שנוודא שהכיסוי מתאים למעמד שלנו ברכב ושהוא נכנס בנוחות לכיס שלנו. אם עד עכשיו הטלפון שימש לך גם כאמצעי אחסון קטן לתעודת זהות או לרב קו כמו מגן ארנק, חשוב שנוודא שאנחנו בוחרים במגן שמגיע עם כיס מתאים למטרה הזו. לבסוף, אם יוצא לך להשתמש בטלפון כשהוא מוצב על השולחן, כדאי לבחור במגן עם סטנד נשלף שיאפשר לך
להעמיד אותו.
 
לבחור את העיצוב הנכון עבורך!
לכיסויים היום יש המון דגמים ועיצובים לכן בנוסף לשמירה על הטלפון שלך העיצוב של האייפון הוא חלק בלתי נפרד מהאייפון או הגלקסי שלך. בין אם אתם מחפשים סטייל ממותג מעוצבי במגוון רחב של המותגים הגדולים ביותר בעולם כגון: אוף וויט, נייק, לואי ויטון, קנזו, שאנל, פראדה, דה נורט' פייס, אדידס, גוצ'י וכו... או עיצוב פשוט הכל משקף את האישיות שלך ומשקף את הסטייל שלך. לכן חשוב לבחור את הדגם והעיצוב הנכון שישקף אותך באמת.
לאחר שתבחר את הסטייל המתאים עבורך תוכל לשפר את התדמית שלך מאחר והאייפון שלך הפך להיות כבר לחלק ממך.
מגן לאייפון – להתאים את הכיסוי לתקציב שלך
השוק מוצף היום במגוון רחב של מגנים לטלפון. טווח המחירים יכול להתחיל מ-20 ₪ דרך אתרים סיניים ועד למאות שקלים. למרבה הצער, המחיר לא מעיד בהכרח על איכות. חשוב שנעשה סקר שוק מעמיק ונעשה בחירה מושכלת מבחינה כלכלית. מצד שני, לא כדאי ללכת על המגנים הזולים ביותר. אם אנחנו מחפשים פתרון ארוך טווח, שווה להשקיע עוד 70-90 שקלים ולקנות קצת שקט נפשי.